Ostukorv, 0.00 €0
Hind kokku koos KM: 0.00 €

Printerid

X

PRINTERID

Muutumatult suurele nõudlusele printerite järele aitab Eestis kaasa rida objektiivseid tegureid. Peamine neist on printerite hind. Nii näiteks ei olnud laserprinterid veel üsna hiljuti kõrge hinna tõttu kaugeltki kõigile kättesaadavad. Täna aga saab tindi- või värvilise laserprinteri kätte täiesti vastuvõetava hinnaga. Näiteks kui ostate koju tänapäevase printeri meie e-poest datagate.ee, läheb see teile maksma 60 eurot ja seda juhul, kui ostate laserprinteri. Tindiprinterid on veelgi odavamad. Seejuures teevad tindiprinterid ka kvaliteetset värvitrükki. Just sel põhjusel on tindiprinterid loominguliste ametite pidajate seas väga populaarsed. Tindiprintereid kasutatakse peamiselt kodus värvifotode printimiseks.

Tindiprinteritega sarnase laia valikuga on meie e-poes esindatud ka laserprinterid. Meilt leiate tooteid maailma juhtivatelt tootjatelt. Neiks on laserprinterid sellistelt nimekatelt brändidelt nagu HP, Canon, Epson, Samsung,  jt. Valida saate nii odava soodusmudeli kui kallima laiformaatprinteri. Selle sarja USB-printer on trükitööstuses asendamatu, võimaldades trükiväljaannete valmis originaalmakette tervikuna välja trükkida. Samuti kasutatakse laiformaatprinterit laialt plakatite, reklaamlehtede jm trükitoodangu proovikoopiate väljatrükiks. Samuti tasub märkida, et laiformaatprinter on suure trükikiirusega. Nii näiteks kulub selle sarja laserprinteritel A2 formaadi väljatrükiks mitte üle 20 sekundi.

Vähem tähtis pole ka see, et praktiliselt kõik tänapäevased laserprinterid ühendatakse arvutiga USB-pesa kaudu. Tänu sellele iseloomustab USB-printerit signaali ülisuur levikiirus. Lisaks sellele rõõmustab USB-printer kasutajaid kindlasti ühendamise ja seadistamise lihtsusega. Kõik, mida on töö alustamiseks vaja teha, on ühendada USB-printer arvutiga ja laadida alla vajalikud draiverid. Samuti on USB-printer ühildatav väliste infokandjate, näiteks USB-mälupulkadega. See võimaldab USB-printerit kasutada isegi seda arvutiga ühendamata. Vajalik informatsioon tuleb vaid välisele mäluseadmele üle kanda. Kõik ülejäänu teeb täiesti vastuvõetava hinnaga laserprinter ise ära.

Vaata lisaks - WiFi printerid (juhtmavaba), printer skänner koopiamasin (kontorikombain), 3d printerid