Ostukorv, 0.00 €0
Hind kokku koos KM: 0.00 €

Nutikellad Ja Käevõrud

X

NUTIKELLad ja käevõrud

Nutikellade karakteristikud ja funktsioonid

Tänapäevased seadmed on õnnistatud veekindlate omadustega. Isegi vaatamata sellele, et väikese seadme sees on võimas arvuti, ei juhtu nendega midagi. On ka spetsiaalseid mudeleid süvasukeldumiseks. Olenevalt otstarbest ja kasutamise eesmärkidest klassifitseeruvad need hinnataseme ja funktsionaali põhjal.

Seadmed jagunevad kaheks põhitüübiks:

Androidile

iOS-ile (apple nutikell)

Just see kriteerium näitab, millise seadmega nutikell ühildub. Tänu sellisele nüansile võimaldavad nutikellad kõnesid vastu võtta, sõnumitele vastata, e-posti vaadata ja isegi muusikat kuulata. Neil on tõeliselt avarate võimalustega funktsionaal ja kõike seda tänu tehnoloogiale.

Kõik nutitelefone tootvad ettevõtted püüavad tootmisse anda ka kellad, et ostjad saaksid soetada korraga komplekti vidinaid ega peaks vaeva nägema teiste ettevõtete sobivate mudelite valimisega.

Vidina funktsioonid täienevad ka ilmaennustuse ja uudiste vaatamise võimalusega, seada saab äratuse, aga mis paljude jaoks peamine ja lemmik – see on trenniseade. See täiendus võimaldab õigesti ja õigeaegselt sportida, aktiivsust jälgida ja tervislikult aega veeta. Samuti on kelladele koos tarkade majade tulekuga lisandunud juhtpult, mis laieneb ka autole.

Seadmete eriliigid

Kõik seadmed jagunevad esmajoones soolise ja ealise tunnuse põhjal – naiste, meeste, laste ja unisex-kellad. Neil on vastav disain, värvigamma ja võimalused. Näiteks laste kellad ühilduvad mitte ühe, vaid kahe telefoniga, et vanemad saaksid lapse liikumist jälgida.

Samuti saab need jagada kaheks põhikategooriaks – analoogliidesega ja digiliidesega. Esimese välimus sarnaneb klassikalise kellaga. Seadmel on sihverplaat ja osutid. Neil on üsna palju lisavõimalusi ja -funktsioone. Mis aga puutub digitaalsetesse, siis neil on sisseehitatud ekraan, mis moodustab pildi pikslitest.

Kõigil seadmetel on erinevaid funktsioone ja peamised neist toome ära allpool:

• GPS-iga nutikellad. Võimalus lihtsustab oluliselt vajaliku koha leidmist.

• Sammulugejaga nutikellad. Mugav asjake sportlastele ja aktiivse eluviisiga inimestele. Koos sammude arvuga saab kasutaja lisaks ka andmed vererõhu ja südamerütmi kohta.

• Pleieriga nutikell. Võimaldab muusikat kuulata ja telefoni kätte võtmata tracke vahetada.

• Kaameraga nutikell. See võimalus on populaarne laste kelladel, et vanemad näeksid piirkonda, kus laps viibib.

• Bluetoothiga nutikell. Lihtsustab andmeedastust ja muudab suhtlemise kiiremaks.

• Sisseehitatud mikrofoniga nutikellad. Mugav täiendus tänapäevastes vidinates, mis võimaldab telefoniga rääkida seda taskust välja võtmata.

Vajadusel konsulteerige meie spetsialistidega sales@datagate.ee

 Vaata lisaks - nutikell samsung, xiaomi, garmin, huawei, polar

 

 

Täida ainult üks vorm! 

 Meie saadame teie päringu kõigile liisingufirmadele ja pakume teile kõige paremat varianti!