Ostukorv, 0.00 €0
Hind kokku koos KM: 0.00 €

Kontorikombainid

X

KONTORIKOMBAINID

Eraldi tooterühmana meie kaubavalikus on esindatud laser kontorikombainid. Kontorikombain ehk multifunktsionaalne printer tähendab, et printer on lisaks põhilisele suuteline täitma ka hulka teisi funktsioone. Nii ühendab kontorikombain endas edukalt koopiamasina, skanneri ja mõistagi ka printeri funktsioonid. Paljusid tänapäevaseid multifunktsionaalseid seadmeid saab kasutada ka faksina. Seejuures on kontorikombaini hind tavalise printeri hinnast ainult pisut erinev. Nii näiteks saate meie e-poest datagate.ee osta kontorikombain koju või kontorisse hinnaga alla 40 euro.

Vaatamata nii madalale hinnale rahuldavad tindi kontorikombainid oma funktsionaalsusega isegi kõige nõudlikumaid kasutajaid. Tindi kontorikombainid tagavad kõrge trüki-, skaneerimis- ja kopeerimiskvaliteedi. Öeldule on heaks illustratsiooniks Canoni kontorikombainid. Selle brändi tindi kontorikombainid tulevad suurepäraselt toime kuni A4 formaadis värvifotode printimisega. Tindi kontorikombainide kaheldamatu väärtusena tasub välja tuua ka nende kompaktsed mõõdud.

Tindi kontorikombainidest pisut kallimad on lasermudelid. See on tingitud laser kontorikombainide kõrgemast trükikiirusest ja -kvaliteedist. Laser kontorikombainid ühendavad endas laserprinterit, tahvelskannerit ja koopiamasinat. Nii tindi kontorikombainid kui laser kontorikombainid on nii mustvalgeid kui värvilisi. Värvilist laser kontorikombainid iseloomustab ülihea pisimategi värvitoonide eristamise võime. Seejuures on värvilised kontorikombainid universaalsed, mis tähendab, et laser kontorikombainid saate te kasutada nii tööks värvidega kui trükkimiseks või skaneerimiseks monokroomses režiimis.

Tervikuna aga on täiesti vastuvõetava hinnaga laser kontorikombainidel hulk väärtusi. Kõigi laser kontorikombainide ja nende tindianaloogide näitajate üksikasjadega saate tutvuda meie kodulehel.