Ostukorv, 0.00 €0
Hind kokku koos KM: 0.00 €

Serverid

Lugupeetud kliendid! Kui te soovite osta serverit, kirjutage sellest mailile sales@datagate.ee, ja me aitame teile valima vajalikku konfiguratsiooni, lähtudes teie nõuetest ja ülesannetest.

Meie spetsialistid on alati valmis osutama klientidele abi mitte ainult serveri valimises, vaid ka selle paigalduses ja seadistamises, ning samuti serveri edasises hoolduses ja moderniseerimises aja jooksul.

X

SERVERID

Server on riist- ja tarkvaravahendite kombinatsioon, mis on vajalik võrguressursside haldamiseks ja neile üldise ligipääsu tagamiseks. Serveritega teenindatakse erinevaid võrgusõlmi, mis pakuvad kasutajatele jagatud ressursse ja teenuseid jagatud kasutamiseks.

Täna on serverid maailma suurimate tehnoloogiaettevõtete toodetavad kõrgtehnoloogilised tooted. Neid kasutatakse nii tööks andmekeskustes kui kodustes tingimustes – näiteks väikeste internetiressursside töö toetamiseks. Tootjad töötavad välja nii terviklikke tarkvaraga seadmeid ja hooldeteenuseid ühendavaid serverilahendusi kui eraldiseisvaid serveriplatvorme.

Esimesed on mugavad ja töökindlad, kuid ei võimalda teiste kaubamärkide seadmete paigaldamist. Teised võimaldavad paigaldada teiste ettevõtete toodetud lisaseadmeid. Lisaks sellele on olemas spetsialiseeritud ja universaalsed serverid. Enda vajadustele vastava serveri ostmiseks tuleb kõigepealt täpselt määratleda nende ülesanne. Serveri jõudlus ja komplektsus sõltuvad sellest, millisteks eesmärkideks te seda vajate.

Tasub märkida, et ei ole olemas servereid kõigi ülesannete täitmiseks. Üks server sobib tööks korporatiivsete e-postisüsteemidega, teised tööks failivahetussüsteemidega, kolmandad muudeks ülesanneteks. Serveri otstarbest ja sellest tulenevalt karakteristikutest sõltub ka tema hind. Millisteks eesmärkideks te ka serverit ei vajaks, saate selle tellida parima hinnaga meie poest DATAGATE (Tallinn, Eesti). 

Datagate on ametlik Supermicro edasimüüa Eestis, vaata lisaks - CiscoDellHPEIBMLenovoIntelHPFujitsuHuawei brändid

Kui te soovite osta serverit, kirjutage sellest mailile sales@datagate.ee, ja me aitame teile valima vajalikku konfiguratsiooni, lähtudes teie nõuetest ja ülesannetest.