Ostukorv, 0.00 €0
Hind kokku koos KM: 0.00 €

ISO 9001 Sertifikaat

http://www.iso.org

 

Standart ISO 9001 on üks rangematest paika pandud nõuetest kõikide toodete tootmise etappidele, projekteerimisele, töötlusele, montaažile ja teenindamisele; loetakse kõige ulatuslikumaks kõikidest kvaliteedi tagamise mudeleist...

 


Kvaliteet on hinnast kõrgem!

Firma DATAGATE toodab arvutitehnikat juba üle 14 aasta, ja rekomandeeris ennast Eesti Infotehnoloogia turul nagu üks juhtivatest tootjatest, spetsialiseerudes uuematel tehnoloogiatel, mida tõestab ka firma reitingu pidev tõusmine.

DATAGATE tooted on kuulsad oma töökindluse ja vastupidavusega, need on: kodused personal arvutid, tööjaamad, võimsad serverid ja vastupidavad võrgu lahendused.

DATAGATE uueks eduks sai Kvaliteedisüsteemi Sertifikaat ISO 9001 See sertifikaat anti välja 23 detsembril 2002.a.
Ta kinnitab, et:

  1. kõik DATAGATE tootmine on seotud maailma kvaliteedi standardiga ISO 9001.
  2. kompuutrid, serverid ja võrgu lahendused, toodetakse kõige karmimate standardite nõudmistega kompuutrite tööstustes.

ISO (International Standards Organization – Rahvusvaheline Standardite Organisatsioon ) määrab ettevote juhtimise standardid, mis on vastuvõetud terves maailmas. Ainult need toodete ja teenuste osutujad, kes täidavad nende standardite rangemaid nõudeid, saavad ISO süsteemi sertifikaadi.

Kvaliteedi standardite seeria ISO 9001 esmajärjekorras kaitseb tarbijat mittekvaliteetse toodete eest, reglementeerib nõudeid, mis on esitatud ülemaailmsele toodangule. Standart ISO 9001 on üks rangematest paika pandud nõuetest kõikide toodete tootmise etappidele, projekteerimisele, töötlusele, montaažile ja teenindamisele; loetakse kõige ulatuslikumaks kõikidest kvaliteedi tagamise mudeleist. Kvaliteedi tagamise ISO 9001 laieneb kõikidele tegevusvaldkondadele: sisseost, hoidmine, projekteerimine, tootmine, kohaletoimetamine ja hooldus peale müüki.

Sertifikaadi saamine tunnustab seda, et tootmise kvaliteedi süsteemi kontroll firmas DATAGATE vastab maailma standarditele.

Konkureeriv hind DATAGATE kompuutritele, serveritele ja võrgu lahendustele loomuliku kvaliteedi juures – on DATAGATE karakterlik omadus.