Вы используете устаревший браузер. Пожалуйста обновите свой браузер чтобы улучшить работу.

Корзина, 0.000
Стоимость всего c налогом: 0.00

Satechi Triple 4K Display Docking Station - Dokk / ST-D4KTM-EU

€ 287.00
  • Без НСО: € 235.25
  • Бренд:Satechi Модель:ST-D4KTM-EU Доступность:Под заказ 1-4 Р. Дней Кол-во:1 шт.
Оформить рассрочку

Первый взнос:

Срок договора:

99 € в месяц Предполагаемая сумма месячного платежа. Нажмите "Оформить рассрочку" и заполните форму заявки для получения предложения от банков.
Расширенная гарантия - починка -

Järgmise põlvkonna tehnoloogia
Satechi Triple 4K Display Docking Station on loodud selleks, et viia su visuaalne elamus kõrgemale tasemele. Tänu DisplayLink Manager tarkvarale võimaldab see dokkimisjaam suurepäraselt laiendatud režiimis kasutada kolme 4K60Hz videokuvaga ekraani, pakkudes sulle iga kord muljetavaldavat ja silmapaistvat visuaalset naudingut. Jaam on varustatud 2x DisplayPort 1.4 ja 3x HDMI 2.0 portidega, mis tagavad mitmekülgsed ühendusvõimalused ning võimaldavad sul luua ideaalse töö- või meelelahutuskeskkonna.

Universaalne ühilduvus
Satechi Triple 4K Display Docking Station on äärmiselt mitmekülgne lahendus, mis ühildub sujuvalt igasuguste peremeesseadmetega, mis toetavad DisplayLink tarkvara ning on varustatud kas USB-A või USB-C pordiga. Eriliselt soovitatav on see neile, kes kasutavad Mac M1 ja M2 protsessoreid, kuna see võimaldab neil ületada nende protsessorite ühe monitori piiranguid ning nautida laiendatud ekraaniruumi mitme 4K ekraaniga.

Lihtne ja tõhus mitmeülesannete täitmine
Tõsta oma mitmeülesannete täitmise taset ja koge sujuvat andmeedastust tänu 1 Gigabit Etherneti pordile, 3x USB 3.0 portidele kiirusega 5Gbps, 1x USB-A 3.1 Gen 2 pordile ja 1x USB-C 3.1 Gen 2 pordile, mõlemad kiirusega 10Gbps ja 75W laadimisega. Küljel asuv ühendus toetab ka kuni 100W vooluedastust ühendatud seadme jaoks.

Kaasaegne disain
Elegantselt kujundatud ja kvaliteetsetest materjalidest valmistatud dokkimisjaam ideaalne täiendus Sinu töölauale. Tänu oma kasutajasõbralikule disainile aitab see vähendada segadust, viies laadimis- ja andmepordid doki esiküljele ning tagades kõigi vajalike ühenduste käeulatuses. Lisaks on peremeespordi ühendus asetatud vasakule küljele, tagades parema kaablihalduse ja korra.

Hoiab jahedana
See dokkimisjaam tõestab oma innovaatiliste omaduste kaudu oma kõrget jõudlust ja täiustatud disaini. Soojuse hajutamise struktuur tagab efektiivse õhuvoolu, kasutades doki põhjas olevaid õhuavasid, mis omakorda aitavad säilitada nii doki kui ka Sinu seadmete optimaalset efektiivsust, stabiilsust ja ohutust.

Информация о доставке:

1. Заберу сам из магазина, бесплатно (Tallinn, Vana-Lõuna 19, Пон-Пт 9:00-17.00):
Заберу сам1-5 Р. ДнейБесплатно
2. SmartPOST автомат ( 3eur / при заказе более 20eur - 2eur / более 200eur - бесплатно):
SmartPOST2-5 Р. ДнейБесплатно
3. Omniva автомат ( 3eur / при заказе более 20eur - 2eur / более 200eur - бесплатно):
Omniva2-5 Р. ДнейБесплатно
4. DPD Pickup пункт (2 eur / при заказе более 100 eur - бесплатно):
DPD Pickup2-5 Р. ДнейБесплатно
5. Venipak Pickup пункт (2 eur / при заказе более 100 eur - бесплатно):
Venipak Pakiautomaat2-5 Р. ДнейБесплатно
6. Курьером на место:
Курьер по Эстонии2-7 Р. Дней5 EUR
f

Похожие товары