Вы используете устаревший браузер. Пожалуйста обновите свой браузер чтобы улучшить работу.

Корзина, 0.000
Стоимость всего c налогом: 0.00

Acer Predator Helios Neo 16, 16'', WUXGA, 165 Hz, i7, 16 GB, 512 GB, RTX 4060, ENG, must - Sülearvuti / NH.QLUEL.002

€ 1 460.00
  • Без НСО: € 1 196.72
  • Бренд:Acer Модель:NH.QLUEL.002 Доступность:Под заказ 1-4 Р. Дней Кол-во:4 шт.
Оформить рассрочку

Первый взнос:

Срок договора:

99 € в месяц Предполагаемая сумма месячного платежа. Нажмите "Оформить рассрочку" и заполните форму заявки для получения предложения от банков.
Расширенная гарантия - починка -
Расширенная гарантии - замена -

Ekraan  
16-tolline Acer ComfyView™ WUXGA (1920 x 1200) ekraan 165 Hz värskendussageduse ja 16:10 kuvasuhtega pakub suurepärast pildikvaliteeti, mis on oluline nii mängimisel kui ka töötamisel. IPS-tehnoloogia tagab laiad vaatenurgad ja elavad värvid, mis aitavad kaasa detailse ja kaasahaarava visuaalse kogemuse loomisele. Kõrge värskendussagedus tagab sujuva pildi, mis on kasulik kiiretempoliste mängude puhul ja parandab üldist kasutajakogemust, muutes ekraani kasutamise mugavamaks ja silmasõbralikumaks. See ekraan sobib suurepäraselt nii mänguritele, kes otsivad reageerivat ja detailset graafikat, kui ka professionaalidele, kes vajavad täpset värviesitust ja teravust oma tööks.

Graafikakaart  
NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 graafikakaart tagab võimsa graafilise võimekuse, võimaldades nautida sujuvat ja detailirohket mängukogemust ning toetades uusimaid mänge ja graafiliselt intensiivseid rakendusi.

Ühenduvus  
Rikkalikud ühenduvusvõimalused, sealhulgas HDMI 2.1, DisplayPort (USB-C kaudu), kaks Thunderbolt 4 porti, microSD kaardilugeja ja USB-C koos vooluedastusega, tagavad sujuva ja kiire seadmete ning väliste ekraanide ühendamise. Need ühendusvõimalused pakuvad mitmekülgsust ja paindlikkust, võimaldades kasutajatel hõlpsasti ühendada mitmesuguseid perifeerseid seadmeid, sealhulgas kõrglahutusega monitore, andmekandjaid ja muid tarvikuid. Eriti HDMI 2.1 ja DisplayPort toetavad kõrgeid resolutsioone ja värskendussagedusi, mis on kasulik nii detailse graafika töötluse kui ka kiiretempoliste mängude jaoks. Thunderbolt 4 portide kaudu saab ühendada kõrgjõudlusega seadmeid, pakkudes samal ajal kiiret andmeedastust ja laadimisvõimalust. See teeb sülearvutist mitmekülgse tööjaama, mis sobib nii professionaalseks kasutamiseks kui ka meelelahutuseks.

Klaviatuur  
Acer FineTip RGB klaviatuur ühendab endas mugava trükkimiskogemuse ja kohandatava RGB-valgustuse, mis lisab kasutajakogemusele personaalsust ja visuaalset atraktiivsust. Mugavus trükkimisel tagab produktiivse tööprotsessi, vähendades samal ajal käte väsimust pikaajalisel kasutamisel. Kohandatav RGB-valgustus ei rikasta mitte ainult klaviatuuri visuaalset ilmet, vaid võib samuti parandada mängukogemust, võimaldades seadistada erinevaid värviprofiile konkreetsete mängude või rakenduste jaoks. See kombinatsioon muudab klaviatuuri ideaalseks nii igapäevaseks tööks kui ka meelelahutuslikuks kasutamiseks, tuues esile nii funktsionaalsuse kui ka stiili.

Veebikaamera ja stereokõlarid  
HD veebikaamera, mis on ühendatud sisseehitatud stereokõlaritega, pakub kvaliteetset videokõnede kogemust koos suurepärase heliga, tõstes suhtlemise ja meelelahutuse nautimise uuele tasemele. Selge pildikvaliteet tagab, et videokõnedel osalejad näevad üksteist teravalt ja detailset, mis on eriti oluline professionaalsetes või isiklikes kohtumistes. Samal ajal pakuvad stereokõlarid rikkalikku ja ruumilist heli, olgu tegemist videokonverentside, filmide vaatamise või muusika kuulamisega. See kombinatsioon tagab, et kasutajad saavad nautida kvaliteetset suhtlust ja meelelahutust, olles varustatud vajalike vahenditega nii selge visuaali kui ka heli jaoks.

Информация о доставке:

1. Заберу сам из магазина, бесплатно (Tallinn, Vana-Lõuna 19, Пон-Пт 9:00-17.00):
Заберу сам1-3 Р. ДнейБесплатно
2. SmartPOST автомат ( 3eur / при заказе более 20eur - 2eur / более 200eur - бесплатно):
SmartPOST2-5 Р. ДнейБесплатно
3. Omniva автомат ( 3eur / при заказе более 20eur - 2eur / более 200eur - бесплатно):
Omniva2-5 Р. ДнейБесплатно
4. DPD Pickup пункт (2 eur / при заказе более 100 eur - бесплатно):
DPD Pickup2-5 Р. ДнейБесплатно
5. Venipak Pickup пункт (2 eur / при заказе более 100 eur - бесплатно):
Venipak Pakiautomaat2-5 Р. ДнейБесплатно
6. Курьером на место:
Курьер в Таллинне, бесплатно1-4 Р. ДнейБесплатно
Курьер по Эстонии2-7 Р. Дней5 EUR
f

Похожие товары