Вы используете устаревший браузер. Пожалуйста обновите свой браузер чтобы улучшить работу.

Корзина, 0.000
Стоимость всего c налогом: 0.00

Apple MacBook Pro 16" (2023), M2 Pro 12C/19C, 16 GB, 1 TB, RUS, kosmosehall - Sülearvuti / MNW93RU/A

€ 3 110.00
  • Без НСО: € 2 591.67
  • Бренд:Apple Модель:MNW93RU/A Доступность:Под заказ 1-4 Р. Дней Кол-во:3 шт.
Оформить рассрочку

Первый взнос:

Срок договора:

99 € в месяц Предполагаемая сумма месячного платежа. Нажмите "Оформить рассрочку" и заполните форму заявки для получения предложения от банков.
Расширенная гарантия - починка -
Расширенная гарантии - замена -

Vali suurus. Vali kiip. Anna minna.
MacBook Pro on saadaval 14- ja 16-tolliste mudelitena. Mõlemat suurust saab konfigureerida M2 Pro või M2 Maxi kiibiga, mis tagab järgmise taseme professionaalse jõudluse sülearvutis.

M2 Pro
M2 Pro tagab võimsuse isegi nõudlikumate projektide jaoks. Kuni 12-tuumaline protsessor ja järgmise põlvkonna Neural Engine teevad töö imelihtsaks - alates tuhandete piltide sorteerimisest ja redigeerimisest kuni arvutusliku vedelikudünaamika simulatsioonideni välja. Ja kuni 19-tuumaline graafikaprotsessor teeb hüppe graafilises jõudluses nii töö kui ka meelelahutuse tarvis.

M2 Max
Võimas ja tõhus M2 Max on välja töötatud selleks, et aidata professionaalidel liigutada oma leidlikkuse ja loovuse piire. Sama järgmise põlvkonna 12-tuumalise protsessoriga nagu M2 Pro, M2 Maxil on kaks korda suurem mälu läbilaskevõime, kuni kolm korda rohkem ühismälu ja kuni 38 graafikaprotsessori tuuma. Nii saad renderdada efekte, ühendada hiiglaslikke panoraame ja disainida äärmuslikke 3D geomeetrilisi projekte pretsendenditul skaalal.

Päev läbi tegevust.
16-tollistel mudelitel on kõige pikem aku kasutusaeg Maci ajaloos. Ja mõlemad mudelid on sama kiired nii akul töötades kui ka juhtmega seinas olles. See tõhusus tuleb Apple'i maagilistest kiipidest. Seega pole vahet, millal ja kus inspiratsioon peale tuleb või kohustused kutsuvad. Hakka lihtsalt pihta.

Võtab jahedaks. Tänu Apple'i kiibi jõudlusele ei pea ventilaatorid isegi suurema osa igapäevaste ülesannete ajal töötama. Ja suuremate tööde jaoks liigutab täiustatud termosüsteem õhku madalal kiirusel.

Mõtle hiigelsuurelt. MacBook Pro on ehitatud välkmäluruumi arhitektuurile, mis on mõeldud igapäevaste ülesannete kiireks ja reageerivaks lahendamiseks. Nõudlikumate ja suuremate failidega tööde korral tagavad kuni 8 TB konfiguratsioonid veelgi suurema jõudluse.

Sujuv minek.
macOS Ventura loodi selleks, et täielikult ära kasutada Apple'i kiipide võimalusi. Et sinu professionaalsed rakendused töötaksid kiiremini ja multitasking oleks veelgi sujuvam. Üle 15 000 optimeeritud rakenduse ja lisandmooduli. Lisaks uued võimsad macOSi funktsioonid, nagu Stage Manager. Nii saad teha tööd nutikamalt, mängida vägevamalt ja saavutada enamat.

Sülearvuti ekraan, mis ületab kõik ootused.
Liquid Retina XDR. Ekstreemne dünaamiline vahemik tagab eriti puhtad peegeldused, uskumatult detailsed varjud ja erksad, elutruud värvitoonid. Kõik ekraanid on tehases kalibreeritud ja neil on HDR värvigradatsiooni, fotograafia, disaini ja trükitootmise jaoks profitasemel viiterežiimid.

ProMotion. ProMotion kohandub automaatselt, et ühtida sisu liikumisega, muutes kõik supersujuvaks ja reageerivaks, alates skrollimisest kuni mängudeni. Seda värskendussagedusega kuni 120 Hz. Videotöötlejad saavad valida ka fikseeritud värskendussageduse, mis sobitub täpselt nende videomaterjaliga.

Ekraani korpus. Korpus, mis on õhem kui 4 mm annab struktuuri maailma parimale sülearvuti ekraanile.

Avalda muljet nii pildis kui helis.
Näe videokõnedes hea välja - su lähedased ja kolleegid maailma eri paigus näevad ja kuulevad sind selgelt. 1080p kaamera kasutab laia ava, et lasta sisse rohkem valgust, kombineerituna suure pildianduriga, et tagada parem tulemus ka vähese valguse korral.

Stuudiokvaliteediga kolme mikrofoni komplekt. Signaali-müra suhe, mis on võrreldav profitaseme mikrofonidega, tähendab seda, et MacBook Pro saab jäädvustada ka kõige õrnemaid helisid. Suunapõhine kiiremoodustamine vähendab taustamüra nii, et sinu hääl kõlab selgelt ja valjult.

Kuue kõlariga helisüsteem. Neli vibratsiooni summutavat bassikõlarit tagavad sügavamad bassihelid ja tõeliselt täidlase kõla. Suure jõudlusega kõrge heli kõlarid teevad näiteks vokaali selgemaks ja elavamaks. Ruumiline heli loob peene kolmemõõtmelise helitaseme, kui esitad muusikat või videot Dolby Atmos standardis.

Ühenda ja naudi.
Liiguta fotosid ja videoid SDXC-kaardi lugeriga. Ühenda teleri või ekraanidega HDMI väljundi abil, mis toetab nüüd kuni 8K kvaliteeti. Ühenda tarvikud ja täiendavad ekraanid kolme Thunderbolt-4 liidese abil. Ja naudi kuni kaks korda kiiremat läbilaskevõimet Wi-Fi 6E ühendusega.

Vaata ekraani laiema pilguga. M2 Max võimaldab ühendada kuni kolm Pro Display XDRi ja ühe 4K TV. M2 Pro võimaldab ühendada kuni kaks Pro Display XDRi.

Maagiline puudutus.
Magic Keyboardil on täiskõrguses funktsiooniklahvide rida ja Touch ID, et saaksid Maci sisse logida ning rakendustes ja veebilehtedel makseid sooritada. Seda kõike kiiresti, lihtsalt ja turvaliselt.

Информация о доставке:

1. Заберу сам из магазина, бесплатно:
a. Tallinn, Vana-Lõuna 19, Пон-Пт 9:00-17.001-3 Р. ДнейБесплатно
b. Jõhvi, Keskväljak 6 (Jõhvi Kaubakeskus), Пон-Пт 10:00-18:00, Суб 10:00-14:002-5 Р. ДнейБесплатно
2. SmartPOST автомат ( 3eur / при заказе более 20eur - 2eur / более 200eur - бесплатно):
SmartPOST2-5 Р. ДнейБесплатно
3. Omniva автомат ( 3eur / при заказе более 20eur - 2eur / более 200eur - бесплатно):
Omniva2-5 Р. ДнейБесплатно
4. DPD Pickup пункт (2 eur / при заказе более 100 eur - бесплатно):
DPD Pickup2-5 Р. ДнейБесплатно
5. Курьером на место:
Курьер в Таллинне, бесплатно1-4 Р. ДнейБесплатно
Курьер по Эстонии2-7 Р. Дней5 EUR
6. Venipak Pickup пункт (2 eur / при заказе более 100 eur - бесплатно):
Venipak Pakiautomaat2-5 Р. ДнейБесплатно
f

Похожие товары