Вы используете устаревший браузер. Пожалуйста обновите свой браузер чтобы улучшить работу.

Корзина, 0.000
Стоимость всего c налогом: 0.00

ASUS ROG Zephyrus M16, 16'', WQXGA, Mini LED, 240 Hz, i9, 32 GB, 1 TB, RTX 4080, AniMe Matrix, ENG, must - Sülearvuti / GU604VZ-NM008W

€ 3 370.00
  • Без НСО: € 2 762.30
  • Бренд:Asus Модель:GU604VZ-NM008W Доступность:Под заказ 1-4 Р. Дней Кол-во:5 шт.
Оформить рассрочку

Первый взнос:

Срок договора:

99 € в месяц Предполагаемая сумма месячного платежа. Нажмите "Оформить рассрочку" и заполните форму заявки для получения предложения от банков.
Расширенная гарантия - починка -
Расширенная гарантии - замена -

Võimsus kohtub tõhususega
Põrutage läbi mis tahes mängu või projekti Intel Core i9-13900 protsessoriga, mis on lausa loodud Windows 11 jaoks. Kuni 6 Performance’i ja 8 Efficienti tuumaga on mängimine veatu ja voogesitus vaevatu.

ROG Nebula HDR ekraan
Vastase alistamiseks peab teda kõigepealt märkama. Sülearvutil on 16-tolline WQXGA Nebula ekraani, koos 240 Hz värskendussageduse. Sülearvutil on 16:10 kuvasuhtega ekraan, millel on 1200 nitine heledus, 100% DCI-P3, Dolby Vision tehnoloogia, DisplayHDR 1000, NVIDIA G-Sync ja 3 ms reageerimisaeg.

AniMe Matrix
Esimest korda varustatakse Zephyrus M16 AniMe Matrix™ ekraaniga. Tänu 18 710 täpselt töödeldud avale masina kaanel on animatsioonid teravamad ja selgemad kui kunagi varem. 2023. aastaks tutvustame ka uut mattmusta värvi ülevalmistatud viimistlusega. See viimistlus aitab luua salajase ilme ja on samuti väga sõrmejälgede suhtes vastupidav. Nelja poleeritud küljepaneeli ja holograafilise nimesildiga eristub M16 tavalistest mänguarvutitest stiili ja luksuse poolest.

Vabastatud graafika
Tipptasemel komponendid vajavad võimsust, eriti kui tegemist on teie GPU jõudluse maksimeerimisega. NVIDIA DLSS 3, ülitõhus Ada Lovelace arch ja Max-Q Technologies on NVIDIA GeForce RTX 4080 sülearvuti GPU täielikult varustanud maksimaalse 145 W TGP-ga koos tehnoloogiaga Dynamic Boost.

NVIDIA Advanced Optimus
NVIDIA Advanced Optimusega saab sülearvuti automaatselt suunata kaadreid GPU-st otse ekraanile, kasutades MUX-lülitit, möödudes sedasi integreeritud graafikast. See parandab jõudlust 5–10% võrreldes MUX-lülitita masinatega, tagades, et saate absoluutselt parima mängukogemuse – kõik ühegi nupuvajutuseta. See automaatne lülitus säilitab ka teie masina akut, kuna see võib dünaamiliselt liikuda suure võimsusega diskreetse GPU ja madalama võimsusega integreeritud GPU vahel. Ükskõik, mida teete, lülitub teie masin kõige optimeeritumale režiimile, ilma et peaksite sõrmegi tõstma.

Ülikiire DDR5 mälu
Uhiuus DDR5 standard võimaldab nautida uue põlvkonna jõudlust tasemel 4800 Mhz ja kirjutamist 50% kiiremini kui DDR4 masinatel. See ülikiire mälu muudab sülearvuti kõik aspektid kiireks, alates intensiivsetest mängudest kuni kerge veebis sirvimiseni.

Parem. Kiirem. Tugevam.
Võtke isegi suurimad projektid enesekindlalt ette tänu PCIE Gen4 SSD mälule konfiguratsioonis RAID 0. Puhta läbilaskevõimega kuni 7000 MB/s, laaditakse massiivsed failid ja üksikasjalikud mängumaailmad silmapilkselt.

Täisringi õhutusavad
Kuum õhk peab alati kuskile liikuma, nii et me kujundasime ümber ROG Zephyrus M16 väljalaskeavad, et tagada parim võimalik õhuvool. Lisaks sellele, et kogu masina tagaosa on väljalaskeava, säilitab ROG Zephyrus M16 oma külgmised ventilatsiooniavad, andes sellele küllaldase võimaluse kuuma õhu süsteemist välja viimiseks. Liigutasime soojendusradiaatorid isegi ventilatsiooniavadele lähemale, andes kuumale õhule otsetee masinast välja ja vältides igasugust retsirkulatsiooni.

Tehnoloogia Tri-Fan
Iga suurepärase sülearvuti keskmes on suurepärane jahutuslahendus. Meie uus tehnoloogia Tri-Fan suunab õhku läbi täpselt arvutatud väljalõigete raamis, suunates õhuvoolu otse sisekomponentide poole, et hoida neid igas olukorras jahedana. Kolmas abiventilaator aitab ka GPU-st täiendavat soojust otse soojusvahetidesse saata, hoides masinat jahedana pikkade videote renderduste või mänguseansside ajal.

Conductonaut Extreme vedelmetall
Alates 2022. aastast on ROG mudelitel Thermal Grizzly tipptasemel Conductonaut Extreme, mis täiustab vedelmetalli soojusülekannet veelgi. Võrreldes traditsiooniliste termopastadega pakub see indiumi- ja galliumipõhine ühend 17-korda kõrgemat juhtivust lisaks CPU ja GPU temperatuuri vähendamisele kuni 15 kraadi võrra. Seda kasutab ainult ROG ja see materjal pakub kõrgeimat soojusülekannet, mis sülearvutite jaoks saadaval. Temperatuuri paranemine võrreldes eelmise põlvkonna termilise ühendiga, mida ASUS ettevõttesiseselt testis. Soojusjuhtivus võrreldes tööstusharu standardiga.

Valmistuge rünnakuks
Võidu ja kaotuse erinevust saab eraldada ühe klahvivajutusega, nii et ROG Zephyrus M16-l on professionaalne e-spordi klassi klaviatuur, mis on mõeldud võidu kindlustamiseks. ROG Zephyrus M16-I klaviatuurilülitid on ehitatud nii, et need kestavad üle 20 miljoni vajutuse, ja n-klahvi ümberminek tagab, et teie süsteem ei jäta käsklust kunagi rakendamata, isegi kui vajutate korraga mitut klahvi. ROG Zephyrus M16 on täissuuruses klaviatuur, millel on spetsiaalsed meedia juhtnupud ja spetsiaalsed kiirklahvid, mis on vaikimisi häälestatud helitugevuse ja Armoury Crate’i juhtnuppude jaoks, kuid mida saab kohandada erinevate funktsioonide või makrode jaoks. Klahvide RGB ja täieliku Aura Synci kohandamisega on ROG Zephyrus M16-l alati teie meeleolule vastav välimus.

Stuudiokvaliteediga heli
Dolby Atmos toitega kõlarid sisaldavad kahte 2W tweeterit ja kahte 2W allapoole suunatud bassikõlarit, et luua oma mängudele autentne helilava. Hi-Res heli tagab, et kuulete oma muusikat sama kvaliteediga, kui see salvestati. Kahesuunaline AI mürasummutus töötleb nii sissetulevat kui ka väljaminevat heli, et filtreerida juhuslikku taustamüra, tagades, et teie kõned, vestlused ja voogesitused on häiretest vabad.

Vastupidavus terveks päevaks
ROG Zephyrus M16 on kõigeks valmis. 90 Wh akuga sülearvutiga saate enne laadimist tundide kaupa veebis sirvida. Paindlikuks liikvel olekuks on toetatud C-tüüpi USB-laadimine kuni 100 W. Laadimisel kaasas oleva 280 W toiteadapteriga saab ROG Zephyrus M16 laadida nullist 50%-ni kõigest 30 minutiga.

Püsige ühenduses
Kaasaegsetes mitme mängijaga mängudes on stabiilne internetiühendus hädavajalik. ROG Zephyrus M16 on valmis liituma võitlusega kasutades uusimat Wi-Fi 6E juhtmeta standardit. Wi-Fi 6E toetatud võrkudes saate nautida juurdepääsu uusimale traadita sagedusribale, mis ei tekita segadust ega häireid kodu muudes juhtmevabades seadmetes, tagades, et te ei jää enam kunagi hiljaks.

Информация о доставке:

1. Заберу сам из магазина, бесплатно:
a. Tallinn, Vana-Lõuna 19, Пон-Пт 9:00-17.001-3 Р. ДнейБесплатно
b. Jõhvi, Keskväljak 6 (Jõhvi Kaubakeskus), Пон-Пт 10:00-18:00, Суб 10:00-14:002-5 Р. ДнейБесплатно
2. SmartPOST автомат ( 3eur / при заказе более 20eur - 2eur / более 200eur - бесплатно):
SmartPOST2-5 Р. ДнейБесплатно
3. Omniva автомат ( 3eur / при заказе более 20eur - 2eur / более 200eur - бесплатно):
Omniva2-5 Р. ДнейБесплатно
4. DPD Pickup пункт (2 eur / при заказе более 100 eur - бесплатно):
DPD Pickup2-5 Р. ДнейБесплатно
5. Курьером на место:
Курьер в Таллинне, бесплатно1-4 Р. ДнейБесплатно
Курьер по Эстонии2-7 Р. Дней5 EUR
6. Venipak Pickup пункт (2 eur / при заказе более 100 eur - бесплатно):
Venipak Pakiautomaat2-5 Р. ДнейБесплатно
f

Похожие товары