Вы используете устаревший браузер. Пожалуйста обновите свой браузер чтобы улучшить работу.

Корзина, 0.000
Стоимость всего c налогом: 0.00

ASUS TUF Gaming A15, 15,6", FHD, 144 Hz, Ryzen 5, 8 GB 512 GB, RTX 3050, ENG, must - Sülearvuti / FA506ICB-HN105W

€ 792.00
  • Без НСО: € 660.00
  • Бренд:Asus Модель:FA506ICB-HN105W Доступность:Под заказ 1-4 Р. Дней Кол-во:5 шт.
Оформить рассрочку

Первый взнос:

Срок договора:

99 € в месяц Предполагаемая сумма месячного платежа. Нажмите "Оформить рассрочку" и заполните форму заявки для получения предложения от банков.
Расширенная гарантия - починка -
Расширенная гарантии - замена -
Страхование товара -

VÕIMAS ARSENAL MISTAHES ÜLESANNETE JAOKS
Tänu võimsale konfiguratsioonile on TUF Gaming A15 universaalne seade, mis suudab tagada suure kiiruse paljudes rakendustes, olgu need mängud, striiming või midagi muud. 

NÄHA ROHKEM
TUF Gaming A15 sülearvuti võib olla varustatud kõrge värskendussagedusega (kuni 144 Hz) IPS-ekraaniga . See toetab Adaptive-Sync tehnoloogiat, mis sünkroonib ekraani värskendussagedust graafilise protsessori kaadrisagedusega. Tänu sellele on kõrvaldatud raami rebenemise ebameeldiv efekt ja on vähendatud kuvamise viivitust, mis tagab nii pildi kõrgemat kvaliteeti, kui ka täiustatud mängu reageerimist kasutaja toimingutele. 

OPTIMEERITUD MÄNGUDE JAOKS
Klahvipaigutus, nagu tavalistel välistel klaviatuuridel, isikupärastatud värviline taustvalgustus, valitud WSAD-i kombinatsioon – TUF Gaming A15 klaviatuur on spetsiaalselt optimeeritud mängude jaoks. Tehnoloogia Overstroke tagab kiirendatud klahvide reageerimist, mis on eriti kasulik kiireks juhtimiseks dünaamilistes stseenides. Vastavalt TUF seria vaimuga saab klaviatuur kiidelda ka erilise vastupidavusega – selle ressurss on üle 20 miljoni kliki.

VÕLUV RUUMILINE HELI
Sülearvuti sisseehitatud helisüsteem koosneb kahest optimeeritud kõlarist, mille heli ületab maksimaalse helitugevuse ja bassi küllastuse järgi eelmisi mudeleid. Selles on realiseeritud DTS:X Ultra tehnoloogia, mis kujundab kanali ruumilist heli tavaliste stereokõrvaklappide kasutamisel. On olemas eelseadistatud režiimid, mis on optimeeritud erinevate žanrite mängude jaoks, ning sisseehitatud ekvalaiser heli täiendavaks reguleerimiseks.

VÕIMAS JAHUTUSSÜSTEEM
Tänu täisväärtuslikule jahutussüsteemile saab iga TUF Gaming seeria sülearvuti toetada suurt jõudlust pika tööea jooksul. Selles on kasutusel kolm radiaatorit ja mitu soojustoru ning isepuhastav tehnoloogia takistab tolmu kogumist. Jahutussüsteem võib töötada mitmes režiimis, mis on ettenähtud erinevateks sülearvuti kasutamise stsenaariumiteks ja erinevad üks teisest jõudluse ja müra tasemega.

MUGAV LIGIPÄÄS KOMPONENTIDELE
Käesolev sülearvuti toetab upgrade'i. Tavalise kruvikeerajaga saab ühendada lahti alumise paneeli, et saada ligipääsu pesadesse muutmälu ja pooljuhtketta vahetamiseks. Samuti on olemas võimalus paigaldada teine salvesti vabasse pesasse.

ÜHINE JUHTIMISKESKUS
Armoury Crate rakendus kujutab endast ühtset sülearvuti juhtimise programmikeskust. Selle abil saab määrata süsteemi parameetreid, reguleerida taustvalgustuse tööd ja isegi luua profiile sätetega, mida rakendatakse automaatselt teatud programmide käivitamisel.

Информация о доставке:

1. Заберу сам из магазина, бесплатно:
a. Tallinn, Vana-Lõuna 19, Пон-Пт 9:00-17.001-3 Р. ДнейБесплатно
b. Jõhvi, Keskväljak 6 (Jõhvi Kaubakeskus), Пон-Пт 10:00-18:00, Суб 10:00-14:002-5 Р. ДнейБесплатно
2. SmartPOST автомат ( 3eur / при заказе более 20eur - 2eur / более 200eur - бесплатно):
SmartPOST2-5 Р. ДнейБесплатно
3. Omniva автомат ( 3eur / при заказе более 20eur - 2eur / более 200eur - бесплатно):
Omniva2-5 Р. ДнейБесплатно
4. DPD Pickup пункт (2 eur / при заказе более 100 eur - бесплатно):
DPD Pickup2-5 Р. ДнейБесплатно
5. Курьером на место:
Курьер в Таллинне, бесплатно1-4 Р. ДнейБесплатно
Курьер по Эстонии2-7 Р. Дней5 EUR
f

Похожие товары