Вы используете устаревший браузер. Пожалуйста обновите свой браузер чтобы улучшить работу.

Корзина, 0.000
Стоимость всего c налогом: 0.00

ASUS TUF Gaming F17 (2023), 17.3'', FHD, 144 Hz, i7, 16 GB, 512 GB, RTX 4050, ENG, hall - Sülearvuti / FX707ZU4-HX019W

€ 1 365.00
  • Без НСО: € 1 118.85
  • Бренд:Asus Модель:FX707ZU4-HX019W Доступность:Под заказ 1-4 Р. Дней Кол-во:2 шт.
Оформить рассрочку

Первый взнос:

Срок договора:

99 € в месяц Предполагаемая сумма месячного платежа. Нажмите "Оформить рассрочку" и заполните форму заявки для получения предложения от банков.
Расширенная гарантия - починка -
Расширенная гарантии - замена -

Uhiuus disain
2023. aastaks on sülearvuti korpuse disain ümber kujundatud, olles nüüd 4,5% väiksem kui eelmine mudel. Sülearvuti tuleb kahes erinevas värvis ja mõlemal värvivariandil on erinev logo asukoht - Jaeger Gray väljalase omab suurt laser-kujundatud disaini, samas kui Mecha Gray väljalase näitab kaasal olevat logo kujundit. Neljasuunalised indikaatorid on nähtavad ka siis, kui kere on suletud ning puuteplaatil on nurgas mehhaanilise stiiliga TUF logo.

Full HD ekraan

17,3-tolline Full HD ekraan pakub teravat ja selget kuvapilti. Kõrge 144 Hz värskendussageduse tõttu on ekraanil kuvatav pilt sujuvam ja väiksem viivitus aitab parandada kasutuskogemust. Ekraanil on suurepärane kontrastsus ja heledus, mis muudab kuvatava sisu nähtavamaks ning pakub paremat vaatamiskogemust.

Võimekas RTX 40-seeria graafikakaart
Sülearvuti kasutatav GeForce RTX 4050 on NVIDIA uusima põlvkonna graafikakaart, mis pakub kiiremat jõudlust, tõhusat energiatarbimist ja uusi funktsioone, nagu NVIDIA DLSS ja NVIDIA Reflex. See sobib ideaalselt nõudlikele kasutajatele, sealhulgas mänguritele, disaineritele ja videoeditoreile, kes vajavad kõrgekvaliteedilist graafikatöötlust.

Kaasaegsed ühendusliidesed
Kaasaegsetes võrgumängudes on stabiilne internetiühendus hädavajalik. Sülearvuti on valmis võitlusesse astuma eraldiseisva RJ45-pordi ja Wi-Fi 6 standardiga. Bluetooth 5.2 võimaldab paremat andmeedastuskiirust, stabiilsemat ühendust ja energiasäästlikumat toimimist kui varasemad Bluetoothi versioonid. Füüsiliste liidestena on olemas kaks USB-A 3.2 Gen 1 porti, üks USB-C 3.2 Gen 1 port (pildiedastuse ja voolu läbilaskega), üks USB-C Thunderbolt 4 port, HDMI 2.1 FRL port ja ühte 3,5 mm heliliides. Need pordid võimaldavad andmete ja heli kiiret edastamist ja lisavad arvuti funktsionaalsust, sealhulgas võimaldades arvutiga ühendada erinevaid seadmeid ja kuvada pilti välisel ekraanil.

Mini-LED RGB taustavalgustusega klaviatuur
Mänguritele suunatud klaviatuur on RGB valgustusega ning eraldi väljatoodud WASD klahvidega. Klahvid reageerivad kõrgemal vajutuse sügavuses, et pakkuda kiiremat reageerimist ja on mõeldud vastu pidama pikaajalise kasutamise.

Rikkalik Dolby Atmos helisüsteem
Uuenduslikud kõlarid pakuvad tugevamat heli sügavama bassiga rikkaliku helikogemuse jaoks. Dolby Atmos tehnoloogia võimaldab stereo peakomplektiga 7.1 surround heli täpsemaks ja nauditavamaks kuulamiskogemuseks. Kaheksa eelsätestatud režiimi filmide, mängude ning muusika jaoks võimaldavad valida sobivaima helipildi ning sisseehitatud ekvalaiser lubab veelgi täpsemalt kontrollida Sinu heli.

Tipptasemel jahutussüsteem
Kõrge tuumade arvuga protsessorid tekitavad täislaadimisel rohkem soojust. TUF Gaming F17 suudab oma võimsa protsessoriga toime tulla kahe 84-labalise Arc Flow ventilaatoriga. Uus muutuva paksusega disain suurendab rõhku ja vähendab turbulentsi, parandades jahutusjõudlust ilma lisamüra tekitamata. Kui lisada juurde kuni 4 väljalasketoru ja 5 pühendatud kuumutoru, siis TUF Gaming F17 suudab jahutada ka kõige nõudlikumates mängudes.

Информация о доставке:

1. Заберу сам из магазина, бесплатно (Tallinn, Vana-Lõuna 19, Пон-Пт 9:00-17.00):
Заберу сам1-3 Р. ДнейБесплатно
2. SmartPOST автомат ( 3eur / при заказе более 20eur - 2eur / более 200eur - бесплатно):
SmartPOST2-5 Р. ДнейБесплатно
3. Omniva автомат ( 3eur / при заказе более 20eur - 2eur / более 200eur - бесплатно):
Omniva2-5 Р. ДнейБесплатно
4. DPD Pickup пункт (2 eur / при заказе более 100 eur - бесплатно):
DPD Pickup2-5 Р. ДнейБесплатно
5. Venipak Pickup пункт (2 eur / при заказе более 100 eur - бесплатно):
Venipak Pakiautomaat2-5 Р. ДнейБесплатно
6. Курьером на место:
Курьер в Таллинне, бесплатно1-4 Р. ДнейБесплатно
Курьер по Эстонии2-7 Р. Дней5 EUR
f

Похожие товары