Вы используете устаревший браузер. Пожалуйста обновите свой браузер чтобы улучшить работу.

Корзина, 0.000
Стоимость всего c налогом: 0.00

Lenovo Legion S7 16IAH7, 16'', WQXGA, 165 Hz, i7, 16 GB, 1 TB, RTX 3060, SWE, hall - Sülearvuti / 82TF004TMX

€ 1 670.00
  • Без НСО: € 1 391.67
  • Бренд:Lenovo Модель:82TF004TMX Доступность:Под заказ 1-4 Р. Дней Кол-во:5 шт.
Оформить рассрочку

Первый взнос:

Срок договора:

99 € в месяц Предполагаемая сумма месячного платежа. Нажмите "Оформить рассрочку" и заполните форму заявки для получения предложения от банков.
Расширенная гарантия - починка -
Расширенная гарантии - замена -

Suurepärane ekraan
Lenovo Legion S7 sülearvutil on 16-tolline WQXGA ekraan, mis pakub lahutusvõimetust (2560x1600 pikslit) ning teravat ja detailset pilti. Lisaks on ekraanil lai vaatenurk, mis tagab, et pilt on selge ja nähtav ka külgedelt vaadates. Ekraani värskendussagedus on 165 Hz, mis tagab sujuvuse isegi kiiretes mängudes, vähendades liikumisest tekkivat hägusust ja tagades mängijatele selge ja täpse ülevaate. Tehnoloogiatest on kasutusel Dolby Vision, DisplayHDR 400 ja G-SYNC.

Nauditav heli
Sülearvutil on kaks Harman Kardon kõlarit, mis tagavad rikkaliku ja detailse heli. Kõlarid on paigutatud arvuti esipaneeli külgedele, mis võimaldab heli paremat levikut ning pakub võimsat ja laiaulatuslikku helikogemust. Lisaks on sülearvutil Nahimic Audio tehnoloogia, mis optimeerib heli erinevates olukordades, nagu näiteks mängimine, muusika kuulamine või filmide vaatamine. See võimaldab kasutajal kohandada heli vastavalt oma eelistustele ja nautida eriti puhtaid ja detailseid helinüansse.

Ühenduvus
Legion S7 sülearvutil on mitmeid võimalusi teiste seadmetega ühenduse loomiseks. Olemas on nii USB-A kui ka USB-C ühendusliidesed ning üks USB-C 3.2 Gen võimaldab ka arvuti laadimist kuni 135 W. Thunderbolt 4 / USB 4.0 võimaldab andmeedastust kuni 40 Gbps, kuid toetab ka pildiedastust ja vooluedastust kuni 135 W). HDMI port võimaldab ühendada arvuti väliste kuvarite või teleritega ning seda kuni 8K/60Hz. Need ühenduvusvõimalused annavad kasutajatele laias valikus valikuvabaduse ja suurendavad sülearvuti funktsionaalsust ning kasutusmugavust.

Mälukaardilugeja
Sülearvutil on neli-ühes mälukaardilugeja, mis võimaldab lugeda SD, SDHC, SDXC ja MMC kaarte. See võimaldab kasutajatel kiiresti ja lihtsalt ühendada oma kaamera, nutitelefoni või muu seadme mälukaardi sülearvutiga ning jagada või salvestada faile ilma täiendavate adapterite või kaablite kasutamiseta. Sülearvuti mälukaardilugeja asub paremal küljel, kus see on mugavalt kättesaadav ning kasutajad saavad sellel hõlpsalt faile importida ja eksportida.

Wi-Fi 6E ja Bluetooth 5.1
Wi-Fi 6E ja Bluetooth 5.1 liidesed tagavad kiire ja stabiilse traadita ühenduse. Wi-Fi 6E pakub suuremat ribalaiust ja parandatud võrgutöötluse funktsioone, samas kui Bluetooth 5.1 võimaldab stabiilsemat ja energiasäästlikumat seadmetevahelist ühendust.

FHD veebikaamera koos digitaalse privaatsusüsteemiga
FHD 1080p E-kattega on digitaalne kaameratehnoloogia, mis pakub 1080p Full HD eraldusvõimega kõrglahutusega pilti. E-kate tagab parema privaatsuse, blokeerides kaamera vaatevälja elektrooniliselt, kui seda ei kasutata, et kaitsta kasutajate privaatsust.

Salasõna? See on Sinu sõrme otsas
Sisseehitatud sõrmejäljelugejaga saad arvuti lahti lukustada kõigest ühe puudutusega. See on mugavam kui salasõna kirjutamine ning samal ajal turvalisem.

Jahutussüsteem
Lenovo Legion S7 jahutussüsteem koosneb mitmest komponendist, sealhulgas ventilaatoritest, soojusjuhtidest ja kuumusvahetitest. Ventilaatorid tagavad õhu liikumise arvuti sees ning soojusjuhid ja kuumusvahetid suunavad kuumuse arvuti komponentidelt eemale. Süsteem on kohandatav ja võimaldab kasutajal reguleerida ventilaatorite kiirust vastavalt vajadusele, et tagada parim jõudlus ja temperatuur. See tähendab, et mängijad saavad nautida pikki mänguseansse ilma, et peaksid muretsema arvuti ülekuumenemise pärast. 

Windows 11 Home operatsioonisüsteem
Sülearvuti kasutab Windows 11 Home operatsioonisüsteemi, mis pakub kasutajatele paremat kasutajakogemust. Windows 11 toob kaasa mitmeid uusi funktsioone, nagu uus start-menüü ja parem kasutajaliides. Operatsioonisüsteem tagab ka parema turvalisuse ja toetab uusimat riistvara.

Информация о доставке:

1. Заберу сам из магазина, бесплатно:
a. Tallinn, Vana-Lõuna 19, Пон-Пт 9:00-17.001-3 Р. ДнейБесплатно
b. Jõhvi, Keskväljak 6 (Jõhvi Kaubakeskus), Пон-Пт 10:00-18:00, Суб 10:00-14:002-5 Р. ДнейБесплатно
2. SmartPOST автомат ( 3eur / при заказе более 20eur - 2eur / более 200eur - бесплатно):
SmartPOST2-5 Р. ДнейБесплатно
3. Omniva автомат ( 3eur / при заказе более 20eur - 2eur / более 200eur - бесплатно):
Omniva2-5 Р. ДнейБесплатно
4. DPD Pickup пункт (2 eur / при заказе более 100 eur - бесплатно):
DPD Pickup2-5 Р. ДнейБесплатно
5. Курьером на место:
Курьер в Таллинне, бесплатно1-4 Р. ДнейБесплатно
Курьер по Эстонии2-7 Р. Дней5 EUR
f

Похожие товары