Вы используете устаревший браузер. Пожалуйста обновите свой браузер чтобы улучшить работу.

Корзина, 0.000
Стоимость всего c налогом: 0.00

MSI Stealth 16 AI Studio A1V, 16'', QHD+ 240 Hz, Ultra 9, 32 GB, 2 TB, RTX 4070, W11P, ENG, sinine - Sülearvuti / STEALTH16-A1VGG-019N

€ 2 810.00
  • Без НСО: € 2 303.28
  • Бренд:Msi Модель:STEALTH16-A1VGG-019N Доступность:Под заказ 1-4 Р. Дней Кол-во:3 шт.
Оформить рассрочку

Первый взнос:

Срок договора:

99 € в месяц Предполагаемая сумма месячного платежа. Нажмите "Оформить рассрочку" и заполните форму заявки для получения предложения от банков.
Расширенная гарантия - починка -
Расширенная гарантии - замена -
Настройка пк/ноутбука -

16-tolline QHD+ ekraan
16-tolline QHD+ (2560 x 1600) ekraan 16:10 kuvasuhtega ja 240Hz värskendussagedusega, mis toetab 100% DCI-P3 värvigammat, pakub erakordset pildikvaliteeti. Suure värskendussagedusega tagatakse graafika sujuvus, mis on hädavajalik nii mänguritele kui ka professionaalidele, kes vajavad täpset värviedastust. See ekraan ei ole mitte ainult silmale meeldiv, vaid ka praktiline, pakkudes teravaid ja elutruusid värve, mis on olulised nii detailirohke töö tegemisel kui ka kvaliteetse meelelahutuse nautimisel.

GeForce RTX™ 4070 
GeForce RTX™ 4070 sülearvuti GPU tagab tugeva graafilise võimekuse, mis võimaldab kasutajatel kogeda sujuvat ja detailirikast graafikat nii mängudes kui ka professionaalsetes rakendustes. See GPU on varustatud kaasaegsete tehnoloogiatega, sealhulgas ray tracing'uga, mis simuleerib valguse käitumist reaalses maailmas, ja AI-tõhustatud graafikaga, mis tõstab visuaalseid elamusi uuele tasemele. RTX 4070 pakub seega mitte ainult võimsat jõudlust, vaid ka silmapaistvat pildikvaliteeti ja realistlikke visuaaleid, mis rikastavad nii mängimise kui ka töötamise kogemust.

MSI AI Engine
MSI AI Engine on intelligentne süsteem, mis kohandab automaatselt arvuti sätteid kasutaja vajaduste järgi, pakkudes seeläbi optimeeritud kasutuskogemust. Olgu tegemist töötamise või mängimisega, see tehnoloogia reguleerib süsteemiressursse ja sätteid nii, et need vastaksid parimal viisil hetkel tehtavale tegevusele. See tähendab sujuvamat ja tõhusamat jõudlust, mis on kohandatud spetsiaalselt sinu kasutusviisile, tagades, et saad oma seadmest maksimumi nii produktiivsuse kui ka meelelahutuse osas.

Magneesium-alumiiniumsulamist korpus
Magneesium-alumiiniumsulamist korpus annab sülearvutile kerge, ent äärmiselt vastupidava konstruktsiooni, mis tagab seadmele pikaajalise kestvuse ning stiilse välimuse. See materjalide valik ühendab endas kerguse, mis teeb seadme kaasaskandmise mugavaks, ja tugevuse, mis kaitseb tehnikat igapäevase kasutamise käigus tekkida võivate kahjustuste eest. Lisaks lisab kvaliteetne viimistlus sülearvutile elegantse ja professionaalse ilme, mis rõhutab selle kõrgetasemelist disaini.

6-kõlariga helisüsteem
6-kõlariga helisüsteem Dynaudio loob ülimalt kvaliteetse helikogemuse, rõhutades sügavaid basse, selgeid kesksagedusi ja kirkaid kõrgeid toone, mis on ideaalne nii meelelahutuseks kui ka multimeediumi tööks.

IR FHD veebikaamera
IR FHD veebikaamera koos veebikaamera katikuga pakub suurepärast privaatsust ja kvaliteetset videokõnede ning striimimise kogemust. HDR-i tugi tagab laiema värvigamma ja parema kontrastsuse, muutes videopildi elavamaks ja detailsemaks. 3D-müravähendus aitab vähendada taustamüra, pakkudes selgemat ja puhtamat pilti. Katik võimaldab kasutajal kaamera füüsiliselt katta, pakkudes lisaprivaatsust, kui kaamerat ei kasutata. See kombinatsioon tehnoloogiatest tagab, et videokõned ja striimid on kõrge kvaliteediga ning kasutajate privaatsus on kaitstud.

99,9Wh aku
99,9Wh akumaht võimaldab pikendada seadme kasutusaega ühe laadimistsükli jooksul, vähendades sellega vajadust sagedase laadimise järele. See on eriti kasulik reisimisel või pikemate töö- või õppesessioonide ajal, kui juurdepääs laadimisvõimalustele võib olla piiratud. Suur akumaht tagab, et saate oma seadet kasutada pikema aja vältel ilma muretsemata aku tühjenemise pärast, pakkudes nii suuremat paindlikkust ja mugavust kasutamisel.

Windows 11 Pro
Windows 11 Pro pakub professionaalseid omadusi ja täiustatud turvalisust, pakkudes kasutajatele sujuvat ja tootlikku töökeskkonda.

Информация о доставке:

1. Заберу сам из магазина, бесплатно (Tallinn, Vana-Lõuna 19, Пон-Пт 9:00-17.00):
Заберу сам1-3 Р. ДнейБесплатно
2. SmartPOST автомат ( 3eur / при заказе более 20eur - 2eur / более 200eur - бесплатно):
SmartPOST2-5 Р. ДнейБесплатно
3. Omniva автомат ( 3eur / при заказе более 20eur - 2eur / более 200eur - бесплатно):
Omniva2-5 Р. ДнейБесплатно
4. DPD Pickup пункт (2 eur / при заказе более 100 eur - бесплатно):
DPD Pickup2-5 Р. ДнейБесплатно
5. Venipak Pickup пункт (2 eur / при заказе более 100 eur - бесплатно):
Venipak Pakiautomaat2-5 Р. ДнейБесплатно
6. Курьером на место:
Курьер в Таллинне, бесплатно1-4 Р. ДнейБесплатно
Курьер по Эстонии2-7 Р. Дней5 EUR
f

Похожие товары