Вы используете устаревший браузер. Пожалуйста обновите свой браузер чтобы улучшить работу.

Корзина, 0.000
Стоимость всего c налогом: 0.00

Sülearvuti ASUS ZenBook 13 / UX325EA-KG235T

€ 836.00
  • Без НСО: € 696.67
  • Бренд:Asus Модель:UX325EA-KG235T Доступность:Под заказ 1-4 Р. Дней Кол-во:5 шт.
Оформить рассрочку

Первый взнос:

Срок договора:

99 € в месяц Предполагаемая сумма месячного платежа. Нажмите "Оформить рассрочку" и заполните форму заявки для получения предложения от банков.
Расширенная гарантия - починка -
Расширенная гарантии - замена -
Страхование товара -
Office 365 -

Kõige kompaktsem disain üldse
ZenBook 13 on teerajaja uuel ülima kaasaskantavuse ajastul, kuna selle korpus on ülikompaktne ja ülikerge. Nelja küljega NanoEdge-ekraaniga Zenbook 13 on üks maailma väiksemaid 13-tolliseid sülearvuteid.

Piiramatu ilu
Disainitud, pakkumaks teile võimalikult palju ekraaniala vähima füüsilise ruumiga; uus raamita, neljapoolne ZenBook 13 NanoEdge disain on lihtsalt hingemattev: see muudab kõik visuaalid reaalsemaks ning vähendab silmade osakssaavat koormust. Sülearvutil on OLED ekraan!

Kompromissitu produktiivsus
ZenBook 13 on produktiivsuse tagamiseks varustatud täies suuruses taustvalgustusega klaviatuuriga, mis tagab ülima trükkimiskogemuse. See on ergonoomika tipptase, millel on täpselt õige klahvide kaugus. Muidugi tagab ErgoLift liigend selle, et see on mugavuse tagamiseks alati õiges asendis. ZenBook 13 tutvustab ka eksklusiivset uut NumberPad-i - see on puuteplaat, millel on lülitatav arvuklahv kiireks andmesisestuseks.

Disainitud teile mõeldes
Kõikide ZenBook arvutite puhul on meie peamiseks prioriteediks teie mugavus. ZenBook 13 läheb aga veelgi kaugemale oma eksklusiivse ErgoLift liigendiga - see on inseneriteaduse meistriteos, mis on disanitud kallutamaks klaviatuur teile kõige mugavamasse trükkimisasendisse. Kuid see ei ole veel kõik: hoolikalt kalkuleeritud kallak parandab ka jahutus- ja helifunktsiooni.

Piiranguteta jõudlus
Loodud teie loovuse suurendmiseks, säilitab ZenBook 13 vaatamata oma suurusele oma jõudluse. See on loodud, pakkumaks teile kogu toorest jõudu, mida te vajate pingutusteta töötamiseks arvutiga. Selle uusim Intel® Core™ protsessor ja kõrgeima kvaliteedi ja jõudlusega komponendid tagavad selle, et ZenBook 13 ei sunni teid kunagi ootama. Ükskõik, kas te loote keerulisi dokumente, kaevandate andmeid, retušeerite fotosid, toimetate videosid või teete lihtsalt pausi mängimiseks, ZenBook 13 võimaldab teil teha enamat - ja teha seda kiiremini.

Piiranguteta mobiilsus
Mobiilse professionaalina peate te pidevalt ühenduses olema - suurimal võimalikul kiirusel. ZenBook 13 on varustatud gigabit-class Wi-Fi ja ASUS Wi-Fi Master tehnoloogiaga, mis võimaldavad ülikiiret allalaadimist ja sujuvat voogesitust suurema ulatuse ja stabiilsema võrguühendusega kui kunagi varem. Lisaks toob uusim Bluetooth® 5.0 teieni kõik väikese võimsusega välisseadmete ja tarvikute eelised.

Terve päeva kestev aku non-stop eluviisiks
ZenBook 13 on varustatud võimsa akuga, mida te võite usaldada ka kõige pikemal ja keerulisemal tööpäeval. Pikad teekonnad või terve päeva kestvad kohtumised ei ole ZenBook 13-ga enam probleemiks isegi siis, kui laadimisvõimalused on piiratud.

Sülearvuti tunneb teid ära!
ZenBook 13 ja Windows 10 pakuvad teile täielikku kontrolli oma sülearvuti üle - ilma sõrmegi tõstmata. Arenenud biomeetriline riistvara töötab sujuvalt Windows Hello ja Cortanaga, mis võimaldab sülearvuti käivitada ja sisse logida kõigest oma näoga ning edastada ZenBook 13-le häälkäsklusi. Peale käed-vaba mugavuse kogemist imestate te, kuidas te küll kunagi ilma selleta toime tulite!

Информация о доставке:

1. Заберу сам из магазина, бесплатно:
a. Tallinn, Vana-Lõuna 19, Пон-Пт 9:00-17.001-3 Р. ДнейБесплатно
b. Jõhvi, Keskväljak 6 (Jõhvi Kaubakeskus), Пон-Пт 10:00-18:00, Суб 10:00-14:002-5 Р. ДнейБесплатно
2. SmartPOST автомат ( 3eur / при заказе более 20eur - 2eur / более 100eur - бесплатно):
SmartPOST2-5 Р. ДнейБесплатно
3. Omniva автомат ( 3eur / при заказе более 20eur - 2eur / более 100eur - бесплатно):
Omniva2-5 Р. ДнейБесплатно
4. DPD Pickup пункт (2 eur / при заказе более 50 eur - бесплатно):
DPD Pickup2-5 Р. ДнейБесплатно
5. Курьером на место:
DPD/Omniva курьер по Эстонии2-7 Р. Дней5 EUR
Курьер Datagate в Таллинне, бесплатно1-4 Р. ДнейБесплатно
f

Похожие товары