You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Ostukorv, 0.000
Hind kokku koos KM: 0.00

Logitech MX Keys S - Keyboard - backlit - wireless - Bluetooth LE - QWERTY - Nordic - key switch: Scissor-Key - grey

€ 99.00
  • KM-ta: € 81.15
  • Bränd:Logitech Mudel:920-011582 Saadavus:Laos Kogus:1 tk. Garantii:24 Kuud
Taotle järelmaksu

Esimene osamakse:

Periood:

99 € kuumaks Hinnanguline kuumakse summa. Pankadest pakkumiste saamiseks klõpsake nuppu "Taotle järelmaksu" ja täitke taotlusvorm.
Laendatud garantii - parandus -

Sujuv trükkimiskogemus
Kirjuta enesekindlalt ja kiiresti tänu sfäärilistele nuppudele, mis on kujundatud sinu sõrmeotste jaoks. See vähendab valesti trükkimise tõenäosust ja tänu suurenenud klahvistabiilsusele vähendab ka trükkimisest tekkivat müra.

Smart Actions
Smart Actions funktsioon Logi Options+ rakenduses võimaldab sul korduvad toimingud vahele jätta, teostades mitu ülesannet ühe klahvivajutusega, et muuta sinu töövoog sujuvamaks. Eelnevalt seadistatud kohandatav Smart Actions funktsioon aitab automatiseerida levinumaid tegevusi, et töömahtu suurendada. 

Ühenda kuni kolme seadmega
Liigu hõlpsalt kuni kolme seadme vahel kõigest nupuvajutusega. Ühildub Windowsi, macOS, Chrome OS, Linuxi, iPadOSiga.

Mitme arvutiga ühendus
Aktiveeri Flow koos MX Master 3S-iga, et töötada mitmel arvutil ja ületada operatsioonisüsteemide piirid - liiguta teksti, pilte ja faile erinevate seadmete vahel edasi - lihtsalt kopeeri ühelt ja kleebi teisele.

Nutikas taustvalgustus
Tagantvalgustusega klahvid süttivad, kui sinu käed lähenavad klaviatuurile. Samuti valgustus suureneb või tuhmub automaatselt, et sobida täpselt sinu hetke keskkonna ja valgustustingimustega. Valgustuse infot saad kontrollida ja juhtida Logi Options+ rakendusest.

Ergonoomiline disain
Madala profiiliga disain ja optimaalne nurk loomuliku randmeasendi jaoks pakuvad vaevatu täpsust ja pikemaid tippimismugavuse tunde.

USB-C kiirlaadimine
Klaviatuur koos taustavalgustusega kestab ühe laadimisega kuni 10 päeva. Ilma tasutavalgustuseta võid seda kasutada kuni 5 kuud. Klaviatuuri laadimine toimub kaasasoleva USB-C laadimiskaabli abil ning võid seda teha ka klaviatuuri kasutamise ajal.

Juhtmevaba ühendus
Sujuv juhtmeta ühendus Bluetooth® madala energiatarbega või kaasasoleva Logi Bolt vastuvõtjaga. Klaviatuur ei ole ühilduv teiste Logitechi USB-vastuvõtjatega.

Jätkusuutlikkus
Logitech on pühendunud õiglasema ja kliimapositiivsema maailma kujundamisele, tegeledes aktiivselt oma süsinikujalajälje vähendamisega. Uute MX toodete konstruktsioon võimaldab sul end oma valiku tõttu hästi tunda. MX Keys S plastosad sisaldavad sertifitseeritud tarbimisjärgselt ringlusse suunatud plasti, et anda uus elu kasutusea lõpetanud vana tarbeelektroonika plastmaterjalile – vähemalt 11% MX Keys S korral. MX Keys S alumiiniumplaadi valmistamisel on fossiilkütuste asemel kasutatud taastuvenergiat, et vähendada sedasi süsinikuheidet. Paberpakend pärineb FSC™-sertifikaadiga metsadest ja teistest kontrollitud allikatest. Selle toote valimisega toetate te maailma metsade vastutustundlikku majandamist. Kõik Logitechi tooted on tunnistatud süsinikuneutraalseks ning võimaluse korral kasutavad need taastuvenergiat. Kõikide Logitechi toodete süsinikujalajälg on viidud nullini, toetades metsanduse, taastuvenergia ja kliimamõju sektoreid.

Kohaletoimetamise info:

1. Tulen ise poodi järele, tasuta (Tallinn, Vana-Lõuna 19, E-R 9:00-17.00):
Tulen ise0-1 TööpäevaTasuta
2. SmartPOST automaat ( 3eur / tellimus üle 20eur - 2eur / üle 200eur - tasuta):
SmartPOST 1-4 Tööpäeva2 EUR
3. Omniva automaat ( 3eur / tellimus üle 20eur - 2eur / üle 200eur - tasuta):
Omniva1-4 Tööpäeva2 EUR
4. DPD Pickup punkt (2 EUR / tellimus üle 100 EUR - tasuta):
DPD Pickup2-5 Tööpäeva2 EUR
5. Venipak Pickup punkt (2 EUR / tellimus üle 100 EUR - tasuta):
Venipak Pakiautomaat1-3 Tööpäeva2 EUR
6. Kulleriga kohale:
Kuller üle Eesti 1-4 Tööpäeva5 EUR
f

Sarnased tooted