You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Ostukorv, 0.000
Hind kokku koos KM: 0.00

Sülearvuti parandus

 

SÜLEARVUTI parandus

+372 6129441

 

 

 

 

Vali teenus


 

 

SÜLEARVUTI parandus


•  VIGASTaMISE KORRAL


 

 


 

 

Sülearvuti Hooldus


• KUI SÜLEARVUTI TÖÖTAB AEGLASELT, TEKITAB MÜRA

VÕI KIPUB ÜLESOOJENEMA

 


 

 


 

 

 

 

 

SÜlearvuti parandus

 


Kõikide arvutite ja muude tarkade vidinate seas eelistavad paljud kasutajad just sülearvutit. Tingitud sellest, et sülearvutil on hulgaliselt eesliseid. Sülearvuti on mobiilne ja kompaktne. Selle võib kaasa võtta reisile või ärisõidule. Kuid just need omadused tingivadki sülearvuti vigastumise. Kas olete mõelnud sellele, kui palju kordi oleme seda tööle võttes maha pillanud, klaviatuuri või monitori kohviga üle kallanud. Igal juhul vajas sülearvuti peale seda remonti. Datagate pakub sülearvutite remonditeenuseid Tallinnas ja Jõhvis. Lisaks operatsioonisüsteemi installimisele aitame seadistada vajalikke programme ja komponente ning vahetada välja detaile (emaplaat, kõvaketas, videokaart jne.). Kõiki vahetamisele kuuluvaid detaile soetame vaid kvaliteetsetelt ja usaldusväärsetelt tootjatelt. Vajadusel teostame sülearvuti monitori ja selle muude koostisosade remonti. Seadme patareide väljavahetamist.

 

Põhiteenused

 

Teenus

Kirjeldus

Hind

 

Sülearvuti diagnostika 

Sülearvuti diagnostikat tehakse vigastatud komponendi väljaselgitamiseks. Tavaliselt kulub diagnostikale 1 tööpäev.

25€ 

Vee pealesattumise järgne remont

Kui te järsku ja ootamatult valasite sülearvuti millegagi üle, aitavad meie spetsialistid vahetada välja vigastatud komponendid ja taastada teie tahvelarvuti töökindluse.

TÄHTIS! Vee sattumisel sülearvutile lülitage see kindlasti toitevõrgust välja ja võimalusel eemaldage patarei. Mida kiiremini viia ülevalatud sülearvuti remonti, seda suurem võimalus on seda taastada!

45€-1000€

HDD→SSD kloneerimine

Kui soovite mitmekordselt kiirendada sülearvuti tööd, on lihtsamaks variandiks vananenud kõvaketta HDD asendamine kiirema SSD kettaga. Kanname (kloneerime) kõik teie andmed ja programmid vanalt kettalt uuele ning teil ei tule kõike uuesti installida!

30€

 

 

 

 

 


 

 

 

 

SÜLEARVUTI HOOLDUS

 

SÜLEARVUTI TÖÖTAB AEGLASELT?

SÜLEARVUTI TEKITAB MÜRA?

 

 Sageli töötab sülearvuti halvasti justnimelt sissekogunenud tolmu ja mustuse tõttu. Meie meister kõrvaldab selle probleemi. Pakume kõikide tuntud sülearvuti markide hooldusteenust. Meie asjatundlikud meistrid töötavad kiiresti ja kvaliteetselt. Mis on mugav ja kasulik igale sellise seadme kasutajale. Hoiate kokku oma aega ja jõudu. Pöörduge meie spetsialistide poole ning teie sülearvuti on taas teie abiliseks nii tööl, kui igapäevaelus.

 

 

Põhiteenused

 

Teenus

Kirjeldus

Hind

 

Sülearvuti puhastamine

Avame teie sülearvuti ja puhastame selle sinna kogunenud tolmust. Peale puhastamist hakkab teie sülearvuti töötama efektiivsemalt ja peab kauem vastu!

TÄHTIS! Ei soovita puhastada seadet iseseisvalt, see võib tingida tõsise vigastuse või elektrilühise!

30€ 

Termopasta väljavahetamine Kui teie sülearvuti on hakanud mürisema ja üle soojenema, on seda jahutavad ventilaatorid hakanud tavalisest kiiremini pöörlema. Selle põhjuseks on protsessori jahutamises tähtsat rolli mängiva termopasta kuivamine. Vahetame välja termopasta ning teie sülearvuti hakab töötama vaiksemalt, kiiremini ja ei hakka üle soojenema.

Viirustest puhastamine

Meie spetsialistid kõrvaldavad teie sülearvutilt kõik viirused. Viiruste kõrvaldamise järgselt hakkab sülearvuti töötama kiiremini ja efektiivsemalt. Kui viiruste kõrvaldamine on võimatu, installivad meie spetsialistid operatsioonisüsteemi - 35 €

32€

 

 

 

 


 

 

lahtiolekuajad

E-R 9:00 - 17:00

 

Tallinn, Vana-lõuna 19

 

 

 

 

 

 

Arvutiriistvara paigaldaja

Viktor Dubenski 

 

k: KAS ON MÕTET REMONTIDA SÜLEARVUTIT ISESEISVALT?

V:  Sülearvutit iseseisvalt remontida on üsna keeruline. Nimetatud protsess nõuab töös maksimaalset tähelepanu ja täpsust. Sest erinevalt personaalarvutist on sülearvutil kõik detailid ja elemendid peidetud korpusesse ning on väga väiksed, mis veelgi raskendab remondiprotsessi.
Soovitan usaldada sülearvuti remont just meile! On ju see meie igapäevane töö! 
"

 

TÄITKE ALLOLEV VORM NING ME AITAME TEID!