You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Ostukorv, 0.000
Hind kokku koos KM: 0.00

Arvuti parandus

 

ARVUTI parandus

TALLINNAS JA JÕHVIS  

+372 6129441

 

 

 

Vali teenus


 

 

Arvuti parandus


•  SELLE VIGASTUMISE KORRAL


 

 


 

 

ARVUTI HOOLDUS


• KUI ARVUTI TÖÖTAB AEGLASELT JA TEKITAB MÜRA


 

 


 

 

 

 

 

ARVUTI parandus

 


Pakume Teile arvutite ja selle komponentide remonditeenuseid Tallinnas, ja Jõhvis! Meil töötavad vaid oma ala meistrid. Tooge oma arvuti meie esindusse ning meie spetsialistid teevad diagnostika 1 tööpäeva jooksul või tulevad teie juurde koju ja teevad teie arvutile vajaliku remondi. Ärge oodake, kuni teie arvuti hakkab iseseisvalt tööle. Pöörduge meie spetsialistide poole ning teie arvuti hakkab taas tööle!

 

Põhiteenused

 

Teenus

KIRJELDUS

Hind

 

Arvuti diagnostika

Arvuti diagnostikat tehakse vigastatud komponendi väljaselgitamiseks. Tavaliselt kulub diagnostikale 1 tööpäev.

20€ 

Spetsialisti väljakutsumine koju

Meie spetsialistid võivad tulla teie juurde koju (hind on märgitud Tallinna piires), spetsialisti väljakutsumise hinnale lisandub tunnitasu - 20€/h

15€ 

HDD→SSD kloneerimine

Kui soovite mitmekordselt kiirendada arvuti tööd, on lihtsamaks variandiks vananenud kõvaketta HDD asendamine kiirema SSD kettaga. Kanname (kloneerime) kõik teie andmed ja programmid vanalt kettalt uuele ning teil ei tule kõike uuesti installida!

30€

Windows installeerimine draiveritega

Meie spetsialistid tarnivad teile ОС Windows kõikide teie arvuti täielikuks tööks vajalike draiveritega.

35€

 

 

 

 

 


 

 

 

 

ARVUTI HOOLDUS

 

ARVUTI TÖÖTAB AEGLASELT?

ARVUTI TEKITAB MÜRA?

 

 Arvuti, nagu kõik tehnikaliigid, vajab aeg-ajalt hooldust. Sageli töötab arvuti halvasti justnimelt sissekogunenud tolmu ja mustuse või viiruste ja muude pahaprogrammide Meie meister kõrvaldab kõik taolised probleemid. Pakume kõikide arvutiliikide hooldusteenust. Meie asjatundlikud meistrid töötavad kiiresti ja kvaliteetselt. Määravad kiiresti kindlaks probleemi, kõrvaldavad kõik viirused, puhastavad tolmust või vahetavad välja termopasta. Hoiate kokku oma aega ja jõudu. Pöörduge meie spetsialistide poole ning teie sülearvuti on taas teie abiliseks nii tööl, kui igapäevaelus.

 

 

Põhiteenused

Teenus

kirjeldus

hind

 

Arvuti puhastamine

Avame teie arvuti ja puhastame selle sinna kogunenud tolmust. Peale puhastamist hakkab teie sülearvuti töötama efektiivsemalt ja peab kauem vastu!

TÄHTIS! Ei soovita puhastada seadet iseseisvalt, see võib tingida tõsise vigastuse või elektrilühise!

20€ 

Termopasta väljavahetamine Kui teie arvuti on hakanud mürisema, on seda jahutavad ventilaatorid hakanud tavalisest kiiremini pöörlema. Selle põhjuseks on protsessori jahutamises tähtsat rolli mängiva termopasta kuivamine. Vahetame välja termopasta ning teie arvuti hakab töötama vaiksemalt ja kiiremini.

Viirustest puhastamine

Meie spetsialistid kõrvaldavad teie arvutilt kõik viirused. Viiruste kõrvaldamise järgselt hakkab arvuti töötama kiiremini ja efektiivsemalt. Kui viiruste kõrvaldamine on võimatu, installivad meie spetsialistid operatsioonisüsteemi - 35 €

32€

 

 

 

 


 

 

 lahtiolekuajad

E-R 9:00 - 17:00

  

Tallinn, Vana-lõuna 19

 

 

 

 

 

 

Arvutiriistvara paigaldaja

Viktor Dubenski 

 

Kahjuks ei ole ükski tehnika kaitstud vigastuste eest. Sageli toimuvad need kas valdaja süül või siis kasutusaja lõppedes. Igal juhul selleks, et teie arvuti rõõmustaks tõrketeta tööga, vajab ta kvaliteetset hooldust või õigeaegset remonti. Muidugi võite arvuti remonti või selle detailide vahetust teha ka iseseisvalt. Kuid see pole nii lihtne, nagu teile võib tunduda. Vähe sellest, et teil tuleb osta õige detail või programm, peate seda oskama ka paigaldada. Kaugeltki kõik pole võimelised seda tegema! Kokkuvõttes kulutate oma närve, raha ja aega! "

 

TÄITKE ALLOLEV VORM NING ME AITAME TEID!

 

 

  • Secret word