You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Ostukorv, 0.000
Hind kokku koos KM: 0.00

Firmast

 

 

 

Firma DATAGATE oli loodud 1997 aastal. Põhitegevus on arvutite kokkupanemine ning nende paigaldamine tarbijale. Firma on Intel-i ametlik partner. Peale selle on arenenud suunad nagu Internet, võrkude projekteerimine ning ka hästi organiseeritud tehniline teenindus.

 


Arvutid

Meie tootajad aitavad Teid valida sobivate parameetritega arvuteid, mis suudavad rahuldada kõiki Teie vajadusi. Kasutab DataGate alati oma arvutites kindlaid firmasid nagu Intel, IBM jne. Meie arvutid on tehtud sellisel viisil, et tulevikus oleks neid lihtsam täiendada. Teie arvuti teenindab Teid palju aastaid.

 


Serverid

Suur konkurents serverite turul vajab täna kindlaid ja kõrge kvalifikatsooniga tootmissüsteeme kõige kaasaegsemate tehnoloogiate põhjal. Meil on võimalik pakkuda oma klientidele kvaliteetseid serveri protsessoreid ja emaplaate, mis olid toodatud välja, valmistatud ning testitud Intel-is. Intel-i poolt toodetud elemendid lubavad valjastada toodangut seerialid, mis hõlmab võimsaid mitmeprotsessoriga süsteeme ning ka ühe- ja kahe protsessoriga süsteeme keskmiste firmade jaoks. Pakume suures valikus nii baaselemente kui ka emaplaate serverite ehitamiseks, mis olid sertifitseeritud ja testitud Intel-i spetsialistide poolt.

 


Võrgud

DataGate-i spetsialistid konsulteerivad Teid igas küsimuses, mis on seotud võrkudega, ehitavad võrke, mis vastavad rahvusvahelistele standarditele. Tänu tihedatele kontaktidele juhtivate telekommunikatsiooni ja võrguseadmete tootjatega vastab iga meie poolt täidetud tellimus kliendi soovidele, samuti ka kehtivatele standarditele ja ohutusnouetele.

 


Tehniline teenindus

Arvuti tehnikaga seoses olevate probleemide lahendamisel meie spetsialistid aitavad Teid. Me mitte ainult ei kõrvalda tehnilisi vigu ka lahendame probleeme tarkvaraga. Tehnika remont toimub ka kliendi juures. Samuti on Teil võimalik saada tehnilist konsultatsiooni telefonil: 6129-441. Kui Teie tehnika on vanaks jaanud, siis meie spetsialistid aitavad Teid optimaalse lahenduse leidmises selle uuendamiseks.